עו"ד תעבורה

עורך דין תעבורה

נדיר למצוא נהג או נהגת שמצליחים לנהוג בדיוק על פי כל הכללים. חניה במקום אסור, נהיגה במהירות מופרזת, שימוש במכשיר הטלפון בעת נסיעה, אי חגירת חגורת בטיחות ועוד ועוד. כל אלו גוררים בדרך כל קנסות, נקודות ואפילו שלילת רישיון. משום מה רוב הנהגים מרצים בדיוק נמרץ את העונש שהושת עליהם בלחי שהם מנסים בכלל לערער עליו. האם תמיד זה נכון? עו"ד תעבורה מסוגל לא פעם להקל במידה משמעותית על העונש.

רבים הם הנהגים שנענשים בחומרה ולעיתים אף בחמרה רבה מיד על מעשים שונים שהם עשו והם נחשבים לכאורה כעבירות תעבורה. אך האמת היא שישנם מקרים רבים אשר בהם העבירה שנעברה היא לא חמורה כל כך וישנם דרכים רבות להוכיח כי היא דורשת עונש הרבה פחות חמור מהעונש שניתן בפועל. הבעיה היא שהנהג לא תמיד מצליח להוכיח את חפותו או לכל הפחות להוריד מחומרת המעשה. בדיוק לשם כך כדאי לפנות אל עו"ד תעבורה.

עו"ד תעבורה ממתיק את הגלולה המרה…

ישנם מקרים אשר בהם נהג נתפס כאשר הוא נוהג תחת השפעת אלכוהול. מדובר בהחלט בעבירה חמורה ואנחנו ממש לא רוצים להפחית מערכה, במיוחד לאור המקרים הקשים שאירע

עורך דין תעבורה

ו בגלל נהיגה כזו. אך בכל זאת, העונש שניתן על נהיגה כזו, מגיעה לפעמים עד לשלילת הרישיון לתקופה ארוכה מאוד של שלוש שנים אפילו. מדובר בהחלט בעונש חמור ואולי לא ממש מידתי. בעזרת עורך דין מקצועי המכיר ומתמצא היטב בכל הנושא, ניתן להגיע להפחתה משמעותית מחומר העונש ובפועל תהיה זו שלילה לשלושה חודשים לכל היותר.

גם במקרים של קנסות גבוהים, ישנם דרכים להפחית מהקנס ובמקרים שונים אף לבטל אותם כליל. הנהגים משום מה לא חושבים על זה ואף לא מנסים לערער על הדבר והם ממהרים לשלם כל סכום שהשיתו עליהם ובלבד שיוכלו להמשיך בדרכם. חבל שכך.

עו"ד תעבורה – הכתובת לכל מקרה

גם אם נראה לכם כי עורך הדין לא יוכל לעשות דבר במקרה שלכם, כי מה לעשות, עברתם את העבירה המדוברת והעונש מגיע לכם ביושר… כאן חשוב לדעת כי עו"ד יכול להוכיח על עבר נקי, על עניין ציבורי ועוד ובכך להקל על רוע הגזירה.

About: office


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *