עורך דין תעבורה – ניסיון מול רעב

עורך דין תעבורה

אחת השאלות שלא מעט אנשים מתלבטים בה כשהם פונים אל עורך דין בתחום מסוים היא, האם נכון מבחינתם לחפש עורך דין עם ניסיון, עורך דין ותיק, שכבר יש לו קילומטרז' בתחום או שמא עדיף לבחור עורך דין צעיר, רעב, עורך דין רענן, שאולי אין לו ניסיון אך בהחלט יש לו כישורים ויכולות אחרות שיכולים לפצות על כך.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא בתחום שנחשב יחסית זניח, והוא תחום התעבורה. על פניו הוא פחות משמעותי, נניח, מהתחום הפלילי, הוא בוודאי פחות זוהר מהתחום חוזים או מהתחום העסקי, הוא גם פחות יוקרתי מהתחום של דיני מקרקעין, אך עדיין, אם אנחנו עומדים בפני הליך משפטי או הליך אחר ואנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין תעבורה, אז אנחנו לא יכולים לזלזל בכך.

זה אומר שעלינו להחליט האם לשכור את שירותיו של עורך דין ותיק ומנוסה או שמא או אנחנו צריכים לשכור את שירותיו של עורך דין צעיר ורענן. כמו שאנחנו יכולים להניח, יש יתרונות לכאן ולכאן.

איזו בחירה עדיפה עבורנו

אם אנחנו בוחרים עורך דין ותיק ומנוסה, אנחנו מרוויחים מישהו שהיה שם, מישהו שהיה בכל סיטואציה ותמיד יוכל לעזור לנו, תמיד יוכל לספק עבורנו את השירות הטוב ביותר.

אם אנחנו בוחרים עורך דין צעיר ורענן, אז אולי אין לו ניסיון, אך הוא ירצה להוכיח את עצמו, הוא ירצה להוכיח עד כמה הוא טוב ולכן הוא גם יעשה הכל מהכל בשביל שנרגיש שהוא עושה עבודה טובה.

כשאנחנו בוחרים עורך דין ותיק ומנוסה, אומנם הניסיון שלו נותן לו כלים רבים שיכולים לעזור לו, אך הרבה פעמים זה יבליט אצלו את השחיקה ואם התיק איננו משמעותי, איננו גדול, ייתכן מאוד שהוא יעביר חלק ממנו לאנשי הצוות במשרד שלו והוא לא יטפל בנו באופן אישי. זאת לעומת עורך דין צעיר, שירצה לטפל בנו באופן אישי על מנת שנמשיך להיות לקוחות שלו, מה עוד שבמקרים רבים הוא עובד לבדו, וזה יכול לשרת אותנו.

About: office


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *