הסכם ידועים בציבור

הסכם ממון ידועים בציבור

כאשר מדובר על הסכם ממון בין ידועים בציבור, קיימת חשיבות רבה לעריכה נכונה של ההסכם באמצעות עורך דין מומחה לתחום. לא מדובר כאן במסמך אגבי. זהו הסכם שחייב להיות מנוסח באופן מקצועי ונכון ורק עורך דין הבקי בנושא ידע להוציא תחת ידיו את המסמך הנכון.

עריכה של הסכם ממון ידועים בציבור אינו הסכם של מה בכך. מדובר בהסכם שעשוי להיות הרה גורל עבור שני הצדדים כאשר המטרה היא כמובן להכין מראש את התרופה לפני המכה. כלומר ההסכם לא אמור לבוא לשימוש בחיי השגרה. הוא מיועד אך ורק למקרים אשר בהם יוחלט בין שני בני הזוג כי אין מנוס מלפרק את החבילה, או אז, הסכם הממון יוכל לסייע במניעת וויכוחים מיותרים, חילוקי דעות ומחלוקת בדבר חלוקה הוגנת של הרכוש המשותף.

מה נכלל בהסכם הממון?

הסכם ממון ידועים בציבור

אז האמת היא שרבים תוהים וחושבים האם הסכם ממון שערכנו לפני הנישואין, יוכל לסייע לנו עשרים שנה אחר כך? הרי הרכוש כבר לא יהיה תמיד אותו רכוש. ההכנסות וההוצאות הם כבר לא באותו מאזן, ברוב המקרים כבר ישנם חובות לבנקים וישנה גם משכנתא. אז איך אמור ההסכם העתיק לסייע לבני הזוג בקונפליקט הכספי?

הסכם ממון תקף לכל הזמנים

אז כאן חשוב לחדד מהו בעצם הסכם ממון.

דבר ראשון חשוב לדעת כי ממון זה לא רק כסף. ההגדרה של ממון היא רחבה מאוד ולמעשה תחת הגדרה זו נכלל כל דבר שהוא בעל ערך כספי כלשהו. זה כולל לא רק את הרכוש הנמצא כרגע תחת ידיהם של בני הזוג. זה כולל גם את הכסף העתידי שעשוי להימצא בידיהם או לחילופין כספים שהם יהיו חייבים לאחרים. כלומר – חובות. אלו גם כן נכללים בהסכם.

הסכם ממון תקף אם כך לכל הזמנים וכל אחד בכל זמן יוכל להיעזר בו.

עו"ד אורי גנור – הניסיון שעושה את ההבדל.

עו"ד אורי גנור הוא הכתובת כשבני זוג מעוניינים לערוך הסכם ממון. ניסיון של שבע שנים בתחום אינו בא ברגל ולכן ע"ד גנור הוא זה שלמעשה ידע לבצע את הדבר על הצד הטוב ביותר.

About: office


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *