עורך דין פלילי

פטיש - עורך דין פלילי

אנשים המואשמים במעשים פליליים, יחפשו מן הסתם עורך דין פלילי. במידה וזו להם הפעם הראשונה שהם מסתבכים במשפט פלילי, השאלה היא מי עוה"ד הטוב ביותר בתחום הפלילי. ישנם כאלה שיעדיפו עו"ד שיש לו שם ומוניטין טוב, עו"ד מפורסם במשפט הפלילי או כזה שהוא בעל משרד מפואר וידוע. בכל מקרה, עליכם לדעת, כי הבחירה חייבת להתבצע בקפדנות, כי בחירה נכונה, תשפיע על חייכם מן הקצה אל הקצה.

הניסיון מלמד, כי הזול הוא היקר ולכן,בחירה של עורך דין פלילי וותיק שהצליח בייצוג הרבה תיקים, הוא זה שיהיה האידיאלי עבורכם. מצד שני, ישנם עורכי דין צעירים שהם מוכשרים ונמרצים ולכן, המלצה על עו"ד טוב בתחום הפלילי, תהיה הבחירה הנכונה ביותר.

הידע והניסיון המשפטי הוא זה שיקבע בבחירה נכונה

ישנם תחומים מסוימים שעורכי דין פליליים מסוימים מתמחים בהם. כדאי כי תתעניינו לגבי הנושא שבהם אתם מואשמים אם ישנו עורך דין פלילי אשר מתמחה בו. למשל הסתבכות בסמים כגון גידול, עו"ד שזכה בייצוג חשודים ברצח ועוד. הייצוג המשפטי, נובע מניסיון עשיר וידע נרחב  בסדר הדין הפלילי. כדאי כי תבצעו מחקר מקיף, לפני שתבחרו את עוה"ד המקצועי וחשוב כי תהה לכם כימיה טובה איתו, היות וזהו מקצוע שעליכם לחוש כי יש לכם שפה משותפת עם עוה"ד ואתם סומכים עליו בעיניים עצומות.

בדקו את זמינות עורך הדין שתבחרופטיש - עורך דין פלילי

ישנם עורכי די ידועים בתחום הפלילי אשר מחזיקים במשרד גדול שיש בהם הרבה עורכי דין כאשר חלקם מתמחים או כאלה שרק עכשיו סיימו את התמחותם. הבעיה היא שלא תמיד תוכלו להיות מיוצגים ע"י אותו עורך דין פלילי שהוא זה בעל השם והטיפול יועבר למתמחים או לעורכי הדין הנמצאים במשרדו. יש לשקול היטב את הנושא לפני שתחליטו אם זה הצעד הנכון שתעשו.

ישנם לעומת זאת, עורכי דין ותיקים, אשר מחזיקים במשרד קטן ותמיד יהיה להם זמן עבורכם ויענו לכם בכל ייעוץ או שאלה וכן, יעניקו לכם את מלוא תשומת הלב. רבים יעדיפו אותם על פני המשרדים הגדולים והמפוארים של עורכי דין וותיקים בתחום הפלילי. חשוב למצוא א האיזון, בין הוותק, הרזומה והידע המשפטי, המלצות וסיפורי הצלחה.

About: office


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *