עו"ד פלילי – כיצד בוחרים את האיש הנכון

עו"ד פלילי

מי שמחפש היום עורך דין פלילי שייצג אותו בתהליך משפטי או אחר, יכול למצוא מגוון רחב של עורכי דין שעוסקים בתחום ומתמחים בו. ניתן למצוא מגוון רחב של משרדים אשר מעסיקים עורכי דין עם ניסיון וכן עורכי דין צעירים אשר יכולים לספק את כל הכלים והמידע בשביל להוביל תהליכים קדם משפטיים וכן תהליכים משפטיים שלמים.

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים עו"ד פלילי בצורה נכונה, צריך לומר שעבודה עם עורך דין כזה מתחילה הרבה לפני שמתחיל ההליך המשפטי. הרי בדרך כלל מה שקורה הוא, שאדם הופך חשוד על ידי המדינה, הוא נחקר על ידי המשטרה, לעיתים הוא מגיע למצב של מעצר והארכת מעצר, ומכאן זה מתגלגל עד שזה מגיע לכתב אישום. בכל אחד מהשלבים חשוב שיהיה עו"ד פלילי צמוד שייצג אותו וישמור על האינטרסים שלו.

אז כיצד בוחרים עו"ד פלילי?עו"ד פלילי

בשלב הראשון, אנחנו צריכים לבחור עורך דין שיש לו מספיק ניסיון על מנת לייצג אותנו. אנחנו צריכים לדעת לבחור עורך דין שיש לו גם ניסיון במשפטים מהסוג שלנו וגם בכל מה שקשור לתהליכים מקדמיים, כולל בניהול משא ומתן מול הרשויות השונות. מעבר לניסיון ולידע המשפטי שעומד לרשותו, חשוב שאנחנו נבחר עורך דין אשר אנחנו סומכים עליו. מישהו שאנחנו מרגישים שהוא יכול להיות איש סודנו, מישהו שאנחנו יכולים לדבר איתו בחופשיות ולשתף אותו בכל מה שאנחנו עוברים, בכל הלבטים שלנו ובכל דבר אחר. הרבה פעמים עורך דין פלילי הוא גם פסיכולוג, ולא פעם הוא גם מעבר לכך, אפילו בצד הפרקטי, הוא מי שדואג לנו לכל פרט ופרט בתקופת המעצר ואחריה.

חשוב לציין, אנחנו צריכים למצוא עורך דין אשר יהיה מסוגל להיות זמין לצרכים שלנו בכל עת, מישהו אשר יוכל ללוות אותנו מתחילת התהליך ועד סופו, ולא יעזוב אותנו.

נקודה אחרונה, רצוי לבחור עורך דין שלא בהכרח ידע לספק לנו תשובות שאנחנו רוצים לשמוע אלא את התשובות הנכונות, אלא שיאפשרו לנו לקבל את הסיטואציה הטובה ביותר עבורנו.

About: edenA


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *