עו"ד תביעת אובדן כושר עבודה

עו"ד תביעת אובדן כושר עבודה – כיצד בדיוק הוא יכול לעזור לנו

אחת התביעות הכי שכיחות, הכי נפוצות בתחום הביטוחים, היא תביעת אובדן כושר עבודה. מדובר על תביעה מאוד נפוצה בקרב עובדים שאיבדו את יכולתם לעבוד ומבקשים לתבוע פיצויים מחברת הביטוח שלהם.

התביעה עובדת בצורה הבאה. עובדים אשר חלו או נפצעו ואינם יכולים לעבוד בצורה סדירה, מגישים תביעה כנגד חברת הביטוח על מנת לממש את ביטוח החיים שלהם, לפחות בחלק שמתייחס לאובדן כושר עבודה. הם משתמשים לשם כך בשירותיו של עו"ד תביעת אובדן כושר עבודה, עורך דין שמתמחה בתחום ויכול לספק להם שירותים משפטיים ברמה גבוהה. זאת כמובן בליווי אנשי מקצוע, מומחים בתחום הרפואה התעסוקתית ורפואה בכלל.

מולם תעמוד חברת הביטוח, זו תנסה לטעון שהם כן יכולים לעבוד בעבודה שלהם, והמקרה שלהם איננו יכול להיות מוגדר כאובדן כושר עבודה. כאן חשוב להבין את הניואנסים. כשמדברים על אובדן כושר עבודה, הכוונה לכך שהעובד איננו יכול לעבוד במסגרת המקצוע שלו. ההגדרה היא על פי אחוזי נכות שנקבעים לו דרך ביטוח לאומי, אך חברת הביטוח תרצה להוכיח בעזרת מומחים מטעמה שהוא כן יכול לעבוד ועל כן היא איננה צריכה לשלם לו פיצויים.

כיצד מתכוננים לתביעה כזו

כאמור, יש לגייס עו"ד תביעת אובדן כושר עבודה, עורך דין שמתמחה בנושא וייצג בעבר מבוטחים בתביעות כאלה. הוא אמור להביא איתו את הידע המקצועי, ניסיון משפטי וכן עדים מומחים שיוכלו לעזור בצורות שונות, על מנת להוכיח שאכן העובד מתמודד עם חוסר יכולת לעבוד בתחום שלו.

חשוב מאוד לתעד, לשמור ולהציג את כל המסמכים הרפואיים בנושא, חשוב גם להציג את כל המסמכים שקשורים למקרה מבחינת כיצד הוא קרה, מתי הוא התחיל ומה ההשפעות שלו. עוד נקודה שצריך לקחת בחשבון, חלק מתהליך התביעה, יהיו ביקורות שחברת הביטוח תדרוש לבצע על מנת לבחון ולהוכיח, האם באמת העובד מתמודד עם בעיה רפואית או לא.

חשוב להקפיד להציג בביקורות נתוני אמת כמובן, שכן חברת הביטוח יכולה לטעון ואף לתבוע את העובד, אם הוא מנסה לזייף ולרמות בביקורות השונות.

About: edenA


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *