עו"ד פינוי בינוי – כיצד למצוא את האיש שלנו

עו"ד פינוי בינוי

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט מבנים ביישובים שונים בישראל, אשר קיבלו הצעות לפינוי בינוי, בין אם מקבלנים ובין אם זה מהרשות המקומית שבשטחה הם ממוקמים.

פרויקטים של פינוי בינוי מתבססים על הרעיון, שיש לפנות מבנה ישן, להרוס אותו ולהקים על השטח שהתפנה מבנה חדש. הרעיון נובע מהמחשבה, שהמבנה הישן איננו מתאים למציאות של ימנו, איננו מתאים עוד לנוף של המקום, הוא לא משרת בצורה נכונה את היישוב ואת הסביבה. זה יכול לנבוע מהעובדה שמדובר במבנה שמאכלס כמות קטנה של אנשים, מבנה שאיננו שמור היטב, מבנה שדורש תחזוקה רבה ביחס לאיכות שלו ועוד.

על מנת לקדם תהליכים של פינוי בינוי, יש להשתמש בשירותיו של עו"ד שמתמחה בכך. אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של משרדי עו"ד פינוי בינוי, בין אם הם כאלה שמתעסקים בכך באופן ספציפי, ממוקד ויחיד, או משרדים שמתעסקים בכל הנושא של נדל"ן ועל כן יש להם מחלקה מיוחדת שמתעסקת בתחום זה.

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים עו"ד פינוי בינוי, צריך להדגיש, מאחר ואנחנו יכולים למצוא עורכי דין שונים שעוסקים בתחום, רצוי מאוד שאנחנו נקבע לעצמנו פרמטרים בשביל לבחור את האיש הנכון, רצוי שאנחנו נבחן היטב את הנושא מהיבטים שונים, בשביל שנוכל באמת למצוא מישהו שניתן לסמוך עליו.

כיצד בוחרים עו"ד בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחור מישהו שיכול לעמוד בתנאים שלנו ואנחנו יכולים לעמוד בתנאים שלו. זה אומר מבחינה כלכלית אך גם מבחינת לוח זמנים, מבחינת מיקום ועוד. כל דבר כזה יכול להשפיע עלינו כך או אחרת.

שנית, אנחנו צריכים לבחור איש עם ניסיון, מישהו שיש לו ידע נרחב בתחום, חשוב לבחון באילו פרויקטים הוא השתתף בעבר, ועד כמה הם היו מוצלחים, כמובן גם מהצד שלו.

שלישית, חשוב לוודא שהוא נגיש, זמין, יכול לספק לנו שירות לאורך כל התהליך, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שייצג אותנו מול הקבלנים ומול גורמים אחרים בצורה הטובה ביותר. כך אנחנו נוכל להיות בטוחים שנקבל את השירות הטוב ביותר.

About: office


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *