עו"ד לענייני גירושין – האיש לצאת איתו למלחמה

הליך גירושין, הרבה פעמים, הוא הליך של מלחמה. כך לפחות רואים את זה שני הצדדים, כך בוודאי רואים את זה עורכי דין אשר מייצגים אותם בהליכים השונים.

ההליך יכול להיות רגוע, עדין ושלוו, אם הפרידה בין הצדדים נעשית בצורה יפה, שניהם שומרים על קשר טוב גם אחרי ההחלטה להתגרש, ואם שניהם מגיעים להחלטה ביניהם לבצע את ההליך כמה שיותר רגוע וכמה שיותר שלוו, בשבילם ובעיקר בשביל הילד. אך אם זה לא כך, ולא פעם זה אכן לא יוצא לפועל בצורה כזו, הרי שמדובר במלחמה. בוודאי אם צד אחד מרגיש נבגד, נפגע ורוצה לנצח בכל מחיר את הצד השני.

במקרה כזה, צריך למצוא עו"ד לענייני גירושין שידע לנווט את התהליך בצורה נכונה. מישהו שידע לקחת על עצמו את כל ניהול התיק באופן כזה שהוא לא יהיה מוכן להתפשר ויהיה מוכן לעשות כל מה שנדרש בשביל שהלקוח שלו יקבל כל מה שהוא רוצה. צריך להדגיש בהקשר זה נקודה משמעותית, תפקידו של עו"ד הוא לייצג בצורה הנכונה ביותר את הלקוח שלו, אם הוא מגיע למסקנה שעדיף ללקוח להתפשר, עליו להסביר לו את העניין ולהציע לו לנהוג כך. אם הוא חושב שאיננו יכול לייצג את הלקוח שלו כפי שנדרש, עליו לוותר על התיק.

מה זה אומר "מלחמה"?

יש כמה נקודות בהן הליך גירושין יכול להפוך להיות למלחמה. למשל, בכל מה שקשור לשאלת הילדים. אין דבר שיכול להפוך הליך גירושין שלוו לעניין מלא אמוציות ולייצר דם רע (או להגביר אותו) כמו השאלה, אצל מי יהיו הילדים, כמה פעמים הצד השני יוכל לראות אותו, איפה הם יגדלו וכדומה.

זה נכון גם לגבי שאלת הרכוש, כיצד מחלקים את הרכוש, את הכסף, את הנכסים. אחת כמה וכמה, כשמדובר בשאלת המזונות, בוודאי אם יש הבדלי שכר משמעותיים בין הצדדים. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות את זה במקרים בהם האישה מרוויחה יותר מהגבר ועדיין הוא זה שצריך לשלם מזונות לאישה.

כאמור, עו"ד לענייני גירושין יכול לפתור את כל העניין בצורה כזו או אחרת.

About: edenA


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *